SAP A.G.

Jako lider rynku aplikacji dla przedsiębiorstw, firma SAP pomaga firmom dowolnej wielkości i z każdej branży lepiej zarządzać organizacją. Obecnie firma SAP posiada biura sprzedaży i rozwoju oprogramowania w ponad 50 krajach na całym świecie. Aplikacje i usługi firmy SAP umożliwiają ponad 238,000 klientów na całym świecie osiąganie zysków z prowadzonej działalności, ciągłe dostosowywanie się do zmiennych warunków na rynku i zrównoważony rozwój.

 

Kaba GmbH

Kaba jest jednym z wiodących dostawców mechanicznych, mechatronicznych i elektronicznych systemów zamknięć i kontroli dostępu. Prawie 60 spółek Kaba na całym świecie, które wyspecjalizowały się w różnych dziedzinach kontroli dostępu, zapewnia klientom dostęp do najnowocześniejszych technologii znajdujących zastosowanie wszędzie tam gdzie są najwyższe wymagania dotyczące bezpieczeństwa i jakości.

 

 

Kaba Gallenschütz

Od ponad 30 lat marka Kaba Gallenschütz kojarzy się z doświadczeniem w zakresie systemów Kontroli Dostępu. Firma dostarcza sprawdzone rozwiązania dostępu do budynków, pomieszczeń i posesji. Systemy Kaba Gallenschütz z powodzeniem funkcjonują na całym świecie w budynkach rządowych, na lotniskach, w bankach, elektrowniach, stadionach i wielu innych obiektach.

 

Digital Identification Solutions

Grupa Digital Identification Solutions jest światowym liderem w zakresie kart identyfikacyjnych i rozwiązań identyfikacji o wysokim stopniu zabezpieczeń. Jej flagowymi markami są EDIsecure® and IDExpert®. Firma dostarcza dopasowane rozwiązania identyfikacji dla przedsiębiorstw, organizacji, jednostek rządowych, instytucji finansowych i innych placówek na całym świecie.


EDP Support Polska Sp. z o.o.
ul. Pląsy 17
02-828 Warszawa

Sekretariat, tel: (22) 644 85 03
Księgowość, tel: (22) 644 53 90

email: edps@edps.com.pl
zgłoszenia serwisowe: serwis@edps.com.pl

Copyright 2013 EDP Support Polska