B-web 9300

Łatwa i efektywna Rejestracja Czasu Pracy

B-web 93 00: podstawowy terminal nowej generacji terminali B-web. Ten przyjazny dla użytkownika model terminala oferuje wszystko, co jest potrzebne dla efektywnej rejestracji czasu pracy. Na przykład :

  • przedni panel dotykowy zintegrowany z wyświetlaczem  i  pojemnościową klawiaturą
  • czytnik RFID do odczytu identyfikatorów zbliżeniowych w różnych technologiach
  • pamięć o pojemności pozwalającej na obsługę 200 pracowników z możliwością rozbudowy do 2000 i 10000
  • zintegrowany interfejs sieci LAN Ethernet
  • zasilanie po sieci LAN PoE – Power-over-Ethernet

Odczyty rejestrowane są w bardzo prosty sposób: pięć kolorowych klawiszy funkcyjnych oraz dialog tekstowy na wyświetlaczu pomagają pracownikom wprowadzać dane.  Instalacja jest równie łatwa: terminal jest umieszczany w stacji dokującej zainstalowanej na stałe na ścianie - zatrzaśnij w niej terminal i gotowe!

Szczególną zaletą terminala B-web 93 00 jest możliwość elastycznego rozszerzania funkcjonalności. Dzięki temu terminal można skonfigurować z opcjonalnym pakietem aplikacji. Szeroki zakres różnych funkcji rejestracji czasu pracy został pogrupowany na atrakcyjne pakiety:

Pakiet B-web 93 20,
Pakiet B-web 93 40,
Pakiet B-web 93 60.

Najpierw można zakupić tylko te funkcje, które aktualnie są używane i w miarę potrzeb rozszerzać funkcjonalność, dokupując odpowiednie licencje. Proszę zauważyć, że dla niektórych opcji sprzętowych i oprogramowania może być konieczna rozbudowa sprzętu. Poszczególne opcje terminala są przedstawione w opisach poszczególnych modeli.

 


EDP Support Polska Sp. z o.o.
ul. Pląsy 17
02-828 Warszawa

Sekretariat, tel: (22) 644 85 03
Księgowość, tel: (22) 644 53 90

email: edps@edps.com.pl
zgłoszenia serwisowe: serwis@edps.com.pl

Copyright 2013 EDP Support Polska