B-web 9320

Podstawowy terminal Rejestracji Czasu Pracy

B-web 93 00 z pakietem aplikacji B-web 93 20 jest szczególnie użyteczny jako podstawowy terminal do rejestracji czasu pracy. Nadaje się szczególnie dla małych firm i oddziałów. 

Terminal zawiera wszystko, co potrzebne jest dla prostej rejestracji czasu pracy: dotykowy panel przedni, czytelny wyświetlacz i pojemnościową klawiaturę oraz pięć kolorowych klawiszy funkcyjnych. Ikony na klawiszach są czytelne i przyjazne dla użytkownika, oznaczając wyraźnie rozpoczęcia i zakończenie pracy, wyjście służbowe i zapytanie o dane bilansowe. Są one uzupełnione o indywidualnie konfigurowany klawisz funkcyjny za pomocą którego pracownicy mogą odczytać swoje bieżące dane lub bilanse czasu pracy. Redukuje to liczbę zapytań kierowanych do Działu Kadr i ręczną rejestrację wejść i wyjść. Terminal można dostosować również do własnych procesów w firmie za pomocą parametryzacji.

Odczyty pracowników rejestrowane są przez czytnik RFID, takie jak są: Legic Prime, Legic Advant, Mifare lub HID. Pamięć może pomieścić rekordy osobowe i dane o odczytach obejmujące do 200 pracowników.

B-web 93 20 może być łatwo zintegrowany z siecią komputerową poprzez interfejs Ethernet. Interfejs ten umozliwia również zasilanie terminala w standardzie PoE (Power over Ethernet). Jeżeli nastąpi jakakolwiek przerwa w dostawie zasilania, wszystkie dane zostają zachowane w pamięci. Terminal może być rozbudowany o wewnętrzną baterię zapewniającą pełne funkcjonowania terminala przy braku zasilania. 

Terminal można skonfigurować zdalnie poprzez sieć LAN stosownie do potrzeb – może on działać w trybie online, offline lub autonomicznym. Instalacja terminala jest także szybka i łatwa dzięki systemowi instalacji 1-Click i stacji bazowej na stałe montowanej do ściany. Funkcjonalność pakietu aplikacji B-web 93 20 pozwala na zaspokojenie większości potrzeb rejestracji czasu pracy. Gdy potrzebne są nowe funkcje, można po prostu dokupić dodatkowe licencje i dostosować B-web 93 20 do swoich wymagań. Obsługa terminala może być usprawniona poprzez opcjonalne rozszerzenie Guide by Light umożliwiające selektywne podświetlanie klawiszy funkcyjnych Pozwala to na użytkowanie terminala w sposób wygodny, łatwy i szybki.


EDP Support Polska Sp. z o.o.
ul. Pląsy 17
02-828 Warszawa

Sekretariat, tel: (22) 644 85 03
Księgowość, tel: (22) 644 53 90

email: edps@edps.com.pl
zgłoszenia serwisowe: serwis@edps.com.pl

Copyright 2013 EDP Support Polska