B-web 9360

Standard w zakresie Rejestracji Czasu Pracy

B-web 93 60 umożliwia wszystko, co może zapewnić system rejestracji czasu pracy. Terminal jest na tyle elastyczny, że można go użyć także do innych zadań: kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy w ramach projektu lub jako terminal informacyjny systemu ERP.
Użytkowanie B-web 93 60 jest proste, wygodne i bezpieczne dzięki systemowi inteligentnego podświetlenia Guide by Light. Dotykowy panel przedni posiada osobno podświetlaną klawiaturę pojemnościową, która zapewnia, że klawisze wymagane dla dalszego przebiegu procesu obsługi pozostają jasno podświetlone w oczekiwaniu na wybór. Interakcje pomiędzy klawiszami podświetlonymi i przyciemnionymi pewnie poprowadzą użytkownika poprzez wszystkie funkcje. Odczyty rejestracji czasu pracy pracowników dokonywane są przy użyciu czytników RFID – Legic, Mifare lub HID.

Pamięć została zaprojektowana dla zapewnienia pełnej obsługi co najmniej 10 000 pracowników i może być indywidualnie skonfigurowana, zależnie od wymaganej liczby rekordów osobowych i danych o odczytach. Terminal może być łatwo i szybko zintegrowany z siecią komputerową poprzez interfejs Ethernet wraz z DHCP/DNS z automatyczną alokacją adresu IP. B-web 93 60 dostarczany jest z zasilaniem po sieci komputerowej PoE - Power over Ethernet (PoE). Inne opcje zasilania, jak 230V lub 24V są dostępne na żądanie.

Stacja dokująca umożliwia wygodną pre-instalację odpowiedniego rodzaju zasilania i podłączenia do danych. Instalacja terminala jest także szybka i łatwa dzięki systemowi instalacji za pomocą jednego kliknięcia - 1-Click. Pakiet aplikacji dla B-web 93 60 zapewnia pełną i elastyczną funkcjonalność terminala dla potrzeb rejestracji czasu pracy. Jest ona uzupełniona o atrakcyjne, dodatkowe standardowe funkcjonalności: 

  • szyfrowanie danych pomiędzy terminalem a oprogramowaniem komunikacyjnym 
  • obsługę indywidualnych procesów poprzez programowanie interpreterem języka AVISO
  • wykorzystanie B-web 93 60 do kontroli i zarządzania czytnikami oraz komponentami systemu kontroli dostępu
  • funkcjonalność CardLink służącą do połączenia elementów on-line systemu kontroli dostępu z urządzeniami stand-alone, celem uzyskania zintegrowanego rozwiązania w zakresie kontroli dostępu.

EDP Support Polska Sp. z o.o.
ul. Pląsy 17
02-828 Warszawa

Sekretariat, tel: (22) 644 85 03
Księgowość, tel: (22) 644 53 90

email: edps@edps.com.pl
zgłoszenia serwisowe: serwis@edps.com.pl

Copyright 2013 EDP Support Polska