B-web 9520

Terminal dla mniejszych firm i oddziałów

Terminal B-web 9520 posiada zestaw funkcji idealny do rejestracji produkcji  w małych firmach lub  mniejszych oddziałach większych przedsiębiorstw. Terminal posiada 15 wyraźnie oznaczonych przycisków funkcyjnych umożliwiających łatwą rejestrację zdarzeń produkcyjnych, kodów zleceń lub wykonywanych zadań.
Przyciski funkcyjne i skojarzone z nimi procedury wprowadzania danych mogą być z łatwością sparametryzowane i dostosowane do indywidualnych wymagań. Identyfikacja pracownika odbywa się za pomocą zintegrowanego czytnika kart zbliżeniowych RFID. Do rejestracji dodatkowych danych terminal może mieć podłączony dodatkowy czytnik kodów kreskowych.

Terminal posiada pamięć na 1000 rekordów osobowych i bufor na 4000 odczytów. Terminal posiada interfejs sieci LAN Ethernet i jest zasilany w standardzie Power-over-Ethernet (PoE). Terminal może pracować w trybie on-line i off-line.

Terminal jest dostarczany z elastyczną osłoną zewnętrznych krawędzi zabezpieczająca przed przypadkowym uszkodzeniem i opcjonalnie z dodatkową metalową osłona korpusu.


EDP Support Polska Sp. z o.o.
ul. Pląsy 17
02-828 Warszawa

Sekretariat, tel: (22) 644 85 03
Księgowość, tel: (22) 644 53 90

email: edps@edps.com.pl
zgłoszenia serwisowe: serwis@edps.com.pl

Copyright 2013 EDP Support Polska