B-web 9540

Zaawansowany terminal rejestracji produkcji

Terminal B-web 9540 jest przeznaczony dla najbardziej wymagających użytkowników w zakresie rejestracji danych produkcyjnych. Jest dostarczany z pełnym pakietem funkcji do obsługi nawet najbardziej złożonych zadań w procesie rejestracji. Duży czytelny wyświetlacz ułatwia prezentację informacji dla pracowników wspomagając rejestrację zdarzeń. Odporna na zanieczyszczenia i łatwa w utrzymaniu klawiatura dotykowa, posiadająca funkcję inteligentnego podświetlania Guide-by-light ,zapewnia bezbłędny wybór funkcji i wprowadzanie danych.

Zestaw 15 przycisków funkcyjnych może być programowanych niezależnie, tworząc sekwencje wprowadzania danych składające się nawet z 18 kroków, co zapewnia dostosowanie terminala do dowolnych wymagań produkcyjnych. Opcjonalny język programowania AVISO zapewnia realizację nawet najbardziej wyszukanych wymagań użytkownika.

Terminal może również pracować w trybie on-line komunikując się z serwerem w standardzie XML, co umożliwia efektywne wspomaganie użytkownika, prezentację informacji w bardzo czytelny sposób i prowadzenie dialogu bezpośrednio z centralnym systemem zarządzającym terminalami. W trybie XML prezentowane informacje, np.: zmiany kodów MPK, przyczyny przestojów, itp. mogą być zmieniane dynamicznie.

B-web 9540 może nadzorować stan maszyn i urządzeń poprzez wbudowane wejścia i wyjścia cyfrowe. Wewnętrzna pamięć terminala może być rozbudowana do 10000 rekordów osobowych, a bufor zdarzeń może pomieścić 50000 odczytów. Terminal łączy się z siecią komputerową za pomocą zintegrowanego interfejsu LAN Ethernet i jest zasilany w standardzie Power-over-Ethernet (PoE).

Terminal może współpracować z różnymi typami identyfikatorów zbliżeniowych RFID takimi jak  Legic, Mifare, HID i inne, a także z tradycyjnymi kartami magnetycznymi. Terminal może być również wyposażony w czytnik linii papilarnych. Terminal współpracuje także z czytnikami i skanerami kodów kreskowych do odczytu danych z dokumentów i etykiet.


EDP Support Polska Sp. z o.o.
ul. Pląsy 17
02-828 Warszawa

Sekretariat, tel: (22) 644 85 03
Księgowość, tel: (22) 644 53 90

email: edps@edps.com.pl
zgłoszenia serwisowe: serwis@edps.com.pl

Copyright 2013 EDP Support Polska